Şehiriçi Evden Eve

Diyarbakır Mir Evden Eve Nakliyat olarak; Eşyalarınızı taşınmanın yapılacağı gün elemanlarımız tarafından ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, avrupa’dan ithal pet graft kağıtlarla veya kaliteli pat pat naylonlar ve tertemiz nakliye battaniyeleri ile ambalajlanır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Taşınmanın ikinci aşamasında eşyalarınız sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yeni evinize çıkarılır. Ardından eşyalarınız gerekli odalara yerleştirilerek ambalajlarından çıkartılır.

Taşınma işleminin sonucunda hedeflediğimiz sizin mutluluğunuza hizmet edebilmekti. Bunu başaracak şekilde işimize sahip çıkmaktayız. Her zaman profesyonel çalışma takibi yürüten Diyarbakır Mir Evden Eve Nakliyat firması sizlere garantili bir çalışma vermektedir.

detaylar

Şehirler Arası Evden Eve

Mir Nakliyat taşımacılık sektöründeki en zorlu, ve riskli olan taşımacılık çeşidi şehirler arası evden eve nakliye hizmetini vermesidir. Müşteri ve firma türüne göre şehirler arası nakliye hizmeti oldukça zordur. Bu konu hakkında müşterilerin doğru nakliye firmasını seçmemesi halinde evden eve taşımacılık firması ile müşteri açısından bir sıkıntı durumuna dönüşecektir.

Nakliye hizmeti için firmamız gibi kaliteli ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmaları seçmeniz nakliyenizi daha hızlı ve kolay gerçekleşebilecektir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat'ta eşyalarınızın hasar görmemesini istemiyorsanız mutlaka Mir Nakliyat ile taşınmanız gerektiğini unutmayınız. Deneyimli çalışkan kadromuz ve lojistik altyapımızla ile birlikte eşyalarınızı en iyi şekilde eşyalarınızın transferini gerçekleşitiriyoruz.

detaylar

Asansörlü Evden Eve

Asansörlü evden eve eşya taşıma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Asansörlü taşıma işlemi profesyonel bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır. Asansörün binanıza kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkon pencerenizin olması yeterlidir. Asansörlü nakliye aracımız belirlenen günde ve saatte taşıma yerinde hazır bulunarak asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Eşyalarınızın tümünün paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız balkondan veya pencereden asansörümüzün sepetine konularak zemine inmeden direk aracımızın içerisine indirilir ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir. Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde nakliye işlemi daha kısa bir süre içersinde gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minumum hasar riski ile taşınması sağlanır.

detaylar

Ofis, Büro, Banka Taşımacılığı

Ofis büro taşımacılığı sektöründe çok önemli bir yer tutmasına rağmen bir çok taşımacılık firması tarafından çok fazla önemsenmediği için nakliye esnasında ve taşınmacılık sonrasında taşınan ofis, büro eşyalarının kurum ve kuruluşlarda çok ciddi sıkıntılar doğurmaktadır.

Ofis nakliyesinin en önemli kısmı istenilen zaman sürecinde taşınma işleminin bitirilmesi ve taşınma sonrasında en kısa sürede ofisin tekrar faal duruma geçmesinin sağlanması lazımdır. Taşınma sırasında evraklarınızın herhangi bir veri kaybının oluşmaması ve taşınmanın sorunsuz bitmesini istiyorsanız mutlaka firmamıza danışmanızı öneriyoruz.

detaylar
Diyarbakır Mir Nakliyat

Diyarbakır'dan Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere Tüm TÜRKİYE'ye Evden Eve Taşınma, Asansörlü Evden Eve Taşınma, Ambalajlı Taşınma, Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri verilmektedir. Diyarbakır Evden Eve Taşımacılık