Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve eşya taşıma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Asansörlü taşıma işlemi profesyonel bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır.
Asansörün binanıza kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkon pencerenizin olması yeterlidir. Asansörlü nakliye aracımız belirlenen günde ve saatte taşıma yerinde hazır bulunarak asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Eşyalarınızın tümünün paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız balkondan veya pencereden asansörümüzün sepetine konularak zemine inmeden direk aracımızın içerisine indirilir ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir.
Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde nakliye işlemi daha kısa bir süre içersinde gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minumum hasar riski ile taşınması sağlanır.

Diyarbakır'dan Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır merkezli firmamız Güney Doğu Anadolunun tüm illerine Evden Eve Nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Diyarbakır dan Türkiyedeki tüm illere profesyonelce nakliyat işlerinizi başarı ile gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır ve çevre illerimizden şehirler arası nakliyatlarınızda bizden teklif isteyiniz!..

Diyarbakır Mir Nakliyat

Diyarbakır'dan Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere Tüm TÜRKİYE'ye Evden Eve Taşınma, Asansörlü Evden Eve Taşınma, Ambalajlı Taşınma, Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri verilmektedir. Diyarbakır Evden Eve Taşımacılık